بسمه تعالی

 گزارش برگزاری اولین مسابقه مرد میدان به­ مناسبت نخستین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

در آستانه نخستین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف نکوداشت سردار دلها و حفظ روحیه مقاومت و تداوم راه آن شهید، بعداز گفتگو و تبادل نظر، طرح مسابقه مرد میدان در اول دی ماه سال 1399 تصویب و مقرر شد مسابقه پیامکی با مشارکت مؤسسه قرآن و عترت بیت الامیر علیه السلام و مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی به­صورت غیر حضوری برگزار گردد.

 با توجه به محدودیت زمان و ملاحظه سایر جوانب، در تاریخ دوم دی ماه دبیرخانه مسابقه در ساختمان مرکزی مؤسسه تشکیل و امور محوله را پی گیری کرده و متعاقب آن تمهیدات آماده سازی پوستر و کلیپ فراهم و فراخوان سراسری از طرق مورد نظر حضوری و مجازی انجام شد.

در این فراخوان مهلت ارسال آثار -6- روز یعنی حداکثر 10دیماه و روزهای داوری یازده و دوازدهم و روز اعلام نتایج هم سیزدهم دیماه معین گردید.

به­منظور رعایت زمان بندی اعلام شده و عدم تعویق امر درطول مدت ارسال دل نوشته ها، بلافاصله اعضای کمیته داوری متشکل از اساتید دانشگاه و فرهنگیان با تجربه، انتخاب و در دبیرخانه مستقر شد

این کمیته به­مرور پیامک­های ارسالی را مورد ارزیابی قرار داده و در نهایت طبق زمان بندی معین شده، اتخاذ تصمیم خود را طی بیانیه ای اعلام داشت.

بعداز اتخاذ تصمیم  کمیته داوران، نتیجه به نحو مقتضی از طریق پایگاه اطلاع رسانی موسسه قرآن و عترت بیت الامیر علیه السلام به اطلاع افراد ذی نفع رسانده شد.

 با پیش بینی انجام شده بعداز  این مرحله، با تکیه به شرح وظائف" معاونت پژوهشی مؤسسه قرآن و عترت بیت الامیر «علیه السلام»" دل نوشته ها تحویل این معاونت شده تا ویرایش و در" ویژه نامه ای" چاپ و منتشر شود که به­خواست خداوند متعال به­زودی بعداز انتشار، در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

در اینجا از همه عزیزان در مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به­خصوص از رئیس این مرکز جناب آقای" امیرزاده" و معاونت آن مرکز جناب آقای محمد پور، که دبیرخانه را در ایفای وظایف خود یاری رساندند تشکر و تقدیر به­عمل می آید. از خداوند متعال توفیق روزافزون خواهران و برادران خیر و نیکی و توفیق رهروی راه شهید راه مقاومت، را مسئلت داریم.

دبیرخانه مسابقه مرد میدان

14 دی ماه 1399هجری شمسی

 

 


صفحات مجازی

صفحه اینستاگرام :

beytolamir110

صفحه تلگرام:

beytolamir110

صفحه آپارات :

beytolamir110

   

 

ارتباط با ما

نشانی : تهران ، شهر ری ،خیابان شهید سید حسن غیوری ،بالا تر از چهار راه خط آهن ،کوچه شهید رضا امیری ،پلاک 8،بیت الامیر علیه السلام

تلفن تماس : 28الی33393326-021

بازدید کنندگان

ما 66 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم