"بیت الامیر علیه السلام"هم نام مجموعه ی موقوفاتی است که برای امور خیریه وقف شده و هم نام موسسه ای است که در مورخه 94/05/27 تحت شماره  36589 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است.

"در چارت سازمانی این موسسه پنج معاونت و سه واحد و دو رکن پیش بینی شده است"

"معاونت آموزشی" / "معاونت فرهنگی" / "معاونت علمی پژوهشی" / "معاونت امور هنری" / "معاونت توسعه منابع" پنج معاونتی هستند که با زیر مجموعه خود به فعالیت های تخصصی مبادرت ورزیده و در مسیر اهداف موسسه گام برمیدارد .

سه واحد"مشاوره" / "انفرماتیک" / "روابط عمومی" و همچنین دو رکن"صندوق قرض الحسنه بیت الامیر «علیه السلام»" / "هیئت بیت الامیر «علیه السلام» بدلیل گستردگی مخاطبان خود از همه اقشار و گروه های دارای نقش و پایگاه اجتماعی گوناگون، مستقیما تحت نظر مدیر موسسه و خارج از هریک از زیرمجموعه های معاونتها اداره می شوند.


همه معاونتها و واحدها و ارکان مؤسسه با هدف ساخت انسان در تراز اسلامی و فراهم سازی تربیت اسلامی با محوریت تعالیم قرآنی و علوی با استفاده از ظرفیتهای اساسنامه و با اخذ مجوز از وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات اسلامی در نیل به اهداف ، تمامی مساعی خومدرا بکار گرفته و و با عنایت الهی نقش خو د را ایفا می نماید

 

شبکه های اجتماعی

بازدید کنندگان

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم